תרגום "אתר הבית של גיליון הסגנונות המדורג"
גרסה מקורית: http://www.w3.org/Style/CSS/
גרסה מתורגמת: גרסה זו:
מתרגם: א. פרידריך


שימו לב כי הדפים הבאים מכילים תוכן מתורגם מתוך אתר הבית של גיליון הסגנונות המדורג של ה-W3C.

התוכן המקורי מוגן בזכויות יוצרים. אנא קראו את ההערות בראש כל אחד מהעמודים. המתרגם והוא בלבד מחזיק בזכויות היוצרים המצויות כאן. המתרגם מודה לאנשים הבאים על עזרתם: wetten, wetten. אקסל פרידריך. המתרגם אינו מתחייב לתרגום נטול טעויות. המסמך העדכני היחיד הינו המסמך המקורי באנגלית מתוך W3C. הערות המתרגם מסומנות באופן מיוחד ואינן חלק מן המסמך המקורי. נכון לעכשיו ניתן למצוא את המסמכים הבאים באתר זה:

גיליונות רשת מסוגננים
דף הבית

(דף זה משתמש בגיליון סגנונות מדורג)

מה חדש?

למידת CSS

דפדפני CSS

תוכנות כתיבה

מפרט, 1, 21, 3

מערכות בדיקה ל-CSS

סגנונות הליבה של ה-W3C

ראה גם: מידע עבור מפתחים, SAC, תרגומים, קבוצת העבודה

(דלג למקטע הבא)

גיליונות סגנונות מדורגים (CSS) הינם מנגנונים פשוטים להוספת סגנון (למשל, גופנים, צבעים, ריווח) למסמכי רשת. מדריכים, ספרים, רשימות דיוור למשתמשים וכד' ניתן למצוא בדף “לימוד CSS”. לרקע בנושא גיליונות מסוגננים, ראה הדף גיליונות רשת מסוגננים. דיונים בנושא CSS מתקיימים ב ב www-style@w3.org רשימת דיוור (מכווצת) (ולעתים בבלוג ה-CSS blog) וב- comp.infosystems.www.authoring.stylesheets.

מה חדש?

(skip to next section)

(לצפייה בהצהרות על מפרטים חדשים ל-CSS (טיוטה), ראה “פיתוחי CSS נוכחיים”

יש לך משהו להוסיף? הודע לי!

דפדפני CSS

(דלג לקטע הבא)

הדרך הקלה ביותר להתחיל להתנסות עם יישום גיליונות מסוגננים היא להוריד אחד מהדפדפנים התומכים ב-CSS. לא כל הדפדפנים להלן מיישמים את המפרט במלואו, אך הגרסאות יוצאות במהירות והדבר עתיד להשתנות. ניתן למצוא באתרים שונים באגים ושיטות לעקוף אותם.

המקורות הבאים מדגימים את רמת התמיכה בדפדפנים השונים:

תוכנות כתיבת CSS

(דלג למקטע הבא)

נכון להיום, מרבית תוכנות כתיבת האתרים מציעות לנו תמיכה מסוימת בגיליונות CSS. הרשימה הבאה אינה מלאה בשום אופן, אך מכילה (בסדר כרונולוגי) את כל הכלים שדווח לנו עליהם.

תוכנות אחרות

(דלג לקטע הבא)

מפרט CSS

ל-CSS יש רמות שונות ופרופילים. שונים. בהערכה גסה , דפדפני דסקטופ מיישמים את רמות 1,2 או 33, תוכניות אחרות מיישמות את הפרופיל המתאים למערכת המחשב שלהן: סלולרי, מחשב כף-יד, טלוויזיה, מדפסת, מסנתז דיבור וכד'.

מפרטים אחרים העוסקים ב-CSS:

ספר: “גיליונות סגנונות מדורגים” (3rd ed.) – errata

היסטוריית ה-CSS מסופרת בפרק 20 של הספר Cascading Style Sheets, designing for the Web, מאת Håkon Wium Lie and Bert Bos (2nd ed., 1999, Addison Wesley, ISBN 0-201-59625-3)

CSS Valid
CSS!Valid HTML 4.0! RSS feed Atom feed

Bert Bos, איש קשר CSS
עודכן לאחרונה $Date: 2009/07/03 13:57:21 $ GMT